Varan finns på lager.
Varan är beställd från leverantör och leveransdatumet är bekräftat.
Obekräftat - Kontakta kundcentret på post@amentio.se för förväntat leveransdatum.
Varan måste beställas från leverantör.
Varan befinner sig på fjärrlager
Varan är beställd från leverantör, men leveransdatum är inte bekräftat.
Varorna beställs från vår leverantörs lager.
Obekräftat - Kontakta kundcentret för närmare information.

Torkild Haugan

VD

Mobil: +47 35 02 95 95

Mail: post@alfacare.no

 

Dag Grindheim

Säljare/Fysioterapeut

Telefon: +47 92 65 48 07

dag@alfacare.no

Torben Blenstrup

Säljare/Fysioterapeut

Tlfnr. +45 21 22 10 10
E-mail: torben@alfacare.dk

Frode Mork

Inköpsansvarig
Mobil: +47 95 73 18 82
Mail: frode@alfacare.no

Ellen Stålen Kasin

Kundtjänst

Telefon: +47 47 92 31 77

ellen@alfacare.no

Gunlaug Øya Småkasin

Kundtjänst

Telefon: +47 47 92 31 70

gunlaug@alfacare.no

Christina Weidemann Haugan

Kundtjänst

Telefon: +47 47 92 31 72

christina@alfacare.no

Nicolai Somdal

Marknad

Telefon: +47 97 58 30 47

nicolai@alfacare.no

Olga Kanaeva

Grafisk designer

Telefon: +47 47 92 31 71

olga@alfacare.no

 

Susanne Herfoss

Grafisk designer
Tel: +47 47 92 31 71
Mail: susanne@alfacare.no

Tor Magne Benden

Lagermedarbetare
Tel: +47 35 02 95 95
Mail: tor.magne@alfacare.no

Tor Arne Isaksen

Lagermedarbetare
Tel: +47 35 02 95 95
Mail: tor.arne@alfacare.no

Steinar Anundskås

Produktionsmedarbetare

Telefon: +47 35 02 95 95

steinar@alfacare.no

AlfaCare Sverige AB
Englundavägen 13
171 41 Solna
Sweden

Tel: (+46) 08-56485030
Email: info@alfacare.se
 
www.alfacare.se
facebook.com/alfacare.ab

Org.nr 556489-8293

 

AlfaCare Sverige AB är ett resultat av en sammanslagning av KeboCare AB och Stefan Ahnén AB, båda dessa företag med lång erfarenhet från affärsområden som fysioterapi, manuell medicin, rehabilitering, hjälpmedel. Med nya resurser från vår nya huvudägare AlfaCare AS har vi skapat AlfaCare Sverige AB. AlfaCare kommer att verka inom samma affärsområden som vi har gjort i vår respektive verksamheter, men nu med utökat sortiment och bättre resurser.
AlfaCare Sverige AB har för närvarande 5 anställda och har en rikstäckande säljstruktur, både med uppsökande säljare, kundtjänst samt näthandel. Vårt sortiment omfattar klinikutrustning som behandlingsbänken till stötvågsutrustningen eller blodtrycksmätaren. Vi erbjuder även träningsutrustning från löpbandet till träningsbandet. För dig som privatperson och konsument så hoppas vi att du också hittar produkter för träning, återhämtning, eller ett hjälpmedel.

AlfaCare Danmark ApS, Sverige

Tel: 08 564 85 030

Fax: 0047 35029599
Email: info@alfacare.se
 
www.alfacare.se

facebook.com/alfacare.sverige/

Org. nr. DK: 36 73 57 40