KONTAKTA OSS

VÅRA ANSTÄLLDA

Torkild Haugan

VD

Telefon: +47 35 02 95 95

post@alfacare.no

Dag Grindheim

Säljare/Fysioterapeut

Telefon: +47 92 65 48 07

dag@alfacare.no

Torben Blenstrup

Selger/Fysioterapeut

Telefon: +45 21 22 10 10

torben@alfacare.dk

Ellen Stålen Kasin

Kundtjänst

Telefon: +47 47 92 31 77

ellen@alfacare.no

Christina Weidemann Haugan

Kundtjänst

Telefon: +47 47 92 31 72

christina@alfacare.no

Gunlaug Øya Småkasin

Kundtjänst

Telefon: +47 47 92 31 70

gunlaug@alfacare.no

Nicolai Somdal

Marknad

Telefon: +47 97 58 30 47

nicolai@alfacare.no

Olga Kanaeva

Grafisk designer

Telefon: +47 47 92 31 71

olga@alfacare.no

Susanne Herfoss

Grafisk designer

Telefon: +47 47 92 31 71

susanne@alfacare.no

Tor Magne Benden

Lagermedarbetare

Telefon: +47 35 02 95 95

tor.magne@alfacare.no

Tor Arne Isaksen

Lagermedarbetare

Telefon: +47 35 02 95 95

tor.arne@alfacare.no

Steinar Anundskås

Produktionsmedarbetare

Telefon: +47 47 90 86 96

steinar@alfacare.no

Anette Dalen Pedersen

Lagermedarbetare

Telefon: +47 35 02 95 95

anette@alfacare.no

Varan finns på lager.
Varan är beställd från leverantör och leveransdatumet är bekräftat.
Obekräftat - Kontakta kundcentret på post@amentio.se för förväntat leveransdatum.
Varan måste beställas från leverantör.
Varan befinner sig på fjärrlager
Varan är beställd från leverantör, men leveransdatum är inte bekräftat.
Varorna beställs från vår leverantörs lager.
Obekräftat - Kontakta kundcentret för närmare information.